Життя війни

45 військових з ампутаціями у Франківську отримають безкоштовно препарат від фантомного болю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Обласна клінічна лікарня запросила до партнерства компанію-виробника препарату, який полегшує фантомний біль. І днями від них надійшло підтвердження про донат і препарат для 45 поранених військових з ампутаціями, які отримають його безкоштовно. Про це повідомляють в ОКЛ.

Нагадаємо, наприкінці жовтня ОКЛ презентувала у Франківську фотопроєкт “Сталеві духом‘”, який допоміг втілити військовий фотограф, засновник Київської школи фотографії Костянтин Сова.

Фотовиставка з 30 портретів захисників, які проходять лікування в обласній лікарні, представлена у галереї на Promprylad.Renovation. ЇЇ відкриття стало можливим завдяки грантовій підтримці Urban Space 100.

Читайте також: “Вишкіл” заради життя. Як у Франківську захисники випробували настільну гру про домедичну допомогу (ФОТО)

Щоби допомогти військовим, які страждають від фантомного болю, в ОКЛ вирішили збирати донати, адже наразі МОЗ не покриває витрати на таке лікування. На сьогодні завдяки всім небайдужим вдалося зібрати 77 070,35 грн і цей збір триває.

Лікарка Надія Сегін та військовослужбовець Емін Ібрагімов. Цими днями Емін проходить підготовку до введення препарату від фантомного болю

Дякуємо кожному, хто долучається і радіємо, що спільні добрі справи та наша співвідповідальність полегшать страждання наших захисників, додадуть їм сили та пришвидшать оздоровлення від ран війни, – повідомляють в ОКЛ.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.