Війна

Залужний нагородив «Золотим хрестом» 25-річного Юрія Іваніва з-під Болехова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив «Золотим хрестом» 25-річного Юрія Іваніва – навідника Тернопільської артилерійської бригади родом із Сукеля.

Юрій Іванів – житель села Сукіль Болехівської територіальної громади. Боєць із позивним “Яструб” став на військову службу у перші дні повномасштабного вторгнення, і донині служить навідником Тернопільської артилерійської бригади, повідомили у Болехівській міській раді.

Залужний нагородив «Золотим хрестом» 25-річного Юрія Іванів з Болехова

Військову строкову службу Юрій  проходив у Нацгвардії в Харкові. За цей час, у свої 20, встиг побувати в зоні АТО-ООС. Брав участь в бойових діях упродовж семи місяців.

На початку повномасштабного вторгнення  пройшов навчання – спершу в Тернополі, потім в Німеччині, де вчився на старшого навідника. Поміж навчаннями його підрозділ охороняв кордон на півночі. Після курсу в Німеччині військового відправили на схід.

«Яструб» чудово виконує роботу по знищенню техніки, враховуючи, що хлопці працюють на відстані – наосліп, не бачать, чи падають снаряди в ціль. Він з тих виконавців, для яких немає нічого неможливого. Мотивація на високому рівні, зразковий боєць для інших, – розповідає офіцер бригади.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.