Люди

“Золотим хрестом” нагородили військового Івана Михайленка з Богородчанщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відзнакою “Золотий хрест” нагородили старшого сержанта Івана Михайленка із Дзвиняча.

Воїни Іван Михайленко та його брат Мар’ян Михайленко з перших днів війни захищають Україну у гарячих точках фронту, повідомляє Слово народу.

За вірність Українському народові і військовій присязі, особисту мужність і самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану, почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» Генерал Залужний нагородив командира штурмового відділення – командира машини  штурмового взводу штурмової роти 710 бригади охорони Державної спеціальної служби транспорту України, старшого сержанта Івана Михайленка.

Читайте: Фельдшера з Косова нагородили «Золотим хрестом» від Залужного

У травні 2023 року військового також нагородили цінним подарунком та грамотою Львівської ОВА за оборону Бахмута.

Іван Михайленко – командир штурмового відділення  захищає Україну від 15 березня 2022 року, учасник війни на Сході – АТО-ООС.

Серед своїх, військових, він – Ваня «Бомба». Сміливий, хоробрий, відважний, чесний, щирий, справжній. Людина, на яку завжди можна покластись. Не підставить. Подасть руку допомоги. Про це твердять побратими. Разом із побратимами він обороняв українські позиції у Бахмуті, штурмували Благодатне та зараз утримують позиції в Урожайному, що на Донеччині, – пише Слово народу.

Народився в селі Дзвиняч на Богородчанщині. Закінчив Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму, після закінчення вступив на контрактну службу до Національної гвардії України (2013-2020 ). Брат Мар’ян теж присвятив себе військовій справі та захищає українську незалежність з 24 лютого 2022 року.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.