Люди

Військового з Ямниці нагородили «Золотим хрестом» Залужного

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Військовослужбовця із села Ямниця Максима Копея нагородили відзнакою Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного “Золотий хрест” за бойові заслуги.

Також військового нагородили вищою відзнакою Національної Гвардії України – нагрудним знаком “За доблесну службу”, інформують на сайті Ямницької громади.

 Ямничанин Максим Копей із настанням повноліття пішов служити до війська ще задовго до початку повномасштабної війни. Крім того, розпочав навчання на заочному відділенні, щоби опанувати нафтогазову інженерію в Івано-Франківському  національному технічному університеті нафти і газу.

З початком повномасштабного вторгнення без вагань взяв до рук зброю і став на захист Батьківщини. Сьогодні 21-річний солдат, стрілець Максим Копей продовжує воювати з окупантом на Луганщині. Він утримує позиції на передовій разом з побратимами в гірсько-патрульній роті Національної Гвардії України.

 За проявлену мужність, сумлінне й успішне виконання завдань на бойових позиціях Максим у серпні 2023 відзначений почесними нагородами – відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного “Золотий хрест” за бойові заслуги та вищою відзнакою Національної Гвардії України – нагрудним знаком “За доблесну службу”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.