Війна

За невідомих обставин в зоні ООС загинув боєць коломийської “десятки”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В мережі Інтернет представники російсько-окупаційних військ розповсюдили й тиражували інформацію про те, що нібито в неділю, 4 квітня, внаслідок бойового зіткнення, біля населеного пункту Шуми, загинув військовослужбовець бригади, а командування частини тривалий час приховує інформацію про його загибель.

Про це йдеться на сторінці у Facebook “10 Гірсько-Шутрмова Бригада”, інформує Репортер. десятки

“Яскравий приклад нехтування моральними принципами знову продемонстрували представники російсько-окупаційних військ. Однак правда, як завжди, інша. 3 квітня, у вечірній час, було виявлено зникнення військовослужбовця (ім’я з етичних міркувань повідомляти на даний час ми не будемо), без зброї. В місці зникнення військовослужбовця жодних бойових зіткнень зафіксовано не було. Військовослужбовець, попри нетривалий час проходження служби, в нашому підрозділі характеризувався позитивно, зауважень зі сторони командування не було. Спортсмен, прихильник здорового образу життя”, – йдеться у дописі.

Командування частини негайно прийняло рішення розпочати пошуки військовослужбовця, але першочергові пошукові заходи не дали позитивного результату. Про факт зникнення військовослужбовця повідомили всі відповідні служби.

“Що саме могло трапитись з військовослужбовцем – нам наразі це не відомо. Розглядаються версії різні, у тому числі: втрата орієнтування і навіть викрадення. Про те, що саме трапилось можна буде розмірковувати лише після встановлення всіх обставин події. До останнього була надія, що він живий та з ним все гаразд. Але, нажаль, чуда не трапилось”, – додають в дописі.

Сьогодні, на КПВВ Мар’їнка, від представників російсько-окупаційних військ, була проведена процедура передачі тіла загиблого військовослужбовця нашої бригади.

Про його ім’я, після сповіщення близьких, буде повідомлено додатково. Царство небесне тобі, брате…. На щиті…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.