Війна

“Їхніх поранених ніхто не забирає”. Військовий медик з Франківська розповів про ситуацію біля Бахмута

Google+PinterestLinkedInTumblr

Про проблеми та ситуацію на фронті розповів у відео воєнного журналіста Юрія Бутусова ротний медик 204 батальйону 4 роти “Медок”, родом з Івано-Франківська.

До повномасштабної війни працював директором інформаційного агентства у Києві. Зараз воює у Бахмуті, пише Репортер.

Військовий медик з Франківська розповів про ситуацію біля Бахмута

З евакуацією у нас усе просто. Бійці знають, де є ці точки евакуації, куди треба доправити пораненого, – каже Медок. – Коли стається якийсь випадок з кимось, вони нам доставляють пораненого. Тоді ми намагаємось якомога швидше доправити його в стабілізаційний пункт, де йому нададуть допомогу. А потім – відправлять в інші міста України.

Боєць розповідає, що крім поранень, є симптоматичні та хронічні захворювання. Раніше, коли було холодніше, було багато обморожень і сезонних застуд.

Також боєць розповів про ситуацію в Бахмуті.

Противник використовує багато артилерії. Де не може пройти піхотою, намагається перекрити артилерією, – говорить Медок. – Зі слів хлопців я знаю, що їхніх поранених ніхто не забирає. Хоч можна надати допомогу і людина буде далі жити. Але у них взагалі це не забезпечено. А наші бійці відчувають, що про них турбуються. У них мотивація набагато більша.

Військовий додав, що впевнений у перемозі України.

Все ж, Юрій Бутусов у підписі до відео звертає увагу на те, що бійці можуть і надалі страждати від обмороження.

На це треба звернути серйозну увагу під час інтенсивних бойових дій у полях, бо морози будуть ще. На жаль, війська не забезпечені ні термохімічними, ні електричними грілками для рук та для ніг, – пише журналіст.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.