Війна

Як “Новий заповіт” врятував життя 35-річному бійцю тероборони з Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

“Новий заповіт” врятував життя 35-річному бійцю тероборони Степану з Прикарпаття. Книга, подарована священником ще у школі, захистила чоловіка від смерті під час вибуху, що стався у 10 метрах від нього. Історію бійця “Українській правді. Життя” розповіла громадська діячка і волонтерка стабілізаційного пункту для поранених Оксана Корчинська, пише Репортер.

Боєць перебував у Запорізькій області. 2 квітня після поранення його привезли до стабілізаційного пункту, який розташований на межі Донецької та Запорозької областей. Рани бійця виглядали масштабними, і медики готувалися до гіршого.

Коли його привезли, він був у свідомості. Поранення виглядали дуже моторошно. Однак, коли медики відкрили перев’язку і зробили УЗД, то були шоковані. Уламка у животі не було, – розповідає волонтерка.

Виявилося, що уламок прошив “Новий заповіт”, який знаходився у поясній сумці бійця. Військовий, який був без бронежилета, отримав лише рвані рани, а внутрішні органи черевної порожнини не зачепило.

За словами Оксани Корчинської, Степан за віросповіданням – греко-католик. “Новий заповіт”, який врятував його життя, чоловік носив з собою 17 років. Коли Степан вчився у 10-му класі, до школи прийшов священник і подарував цю книгу.

Наразі боєць знаходиться у шпиталі в Києві, почувається добре. За словами Оксани Корчинської, його історією зацікавився Музей національної історії. Розсічений навпіл “Новий заповіт” хочуть забрати до музею, боєць проти цього не заперечує.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.