Війна

Воду з джерел у Підгірках та біля Калуської ЦРЛ не можна вживати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Велика кількість мешканців Калуша та району віддають перевагу джерельній воді.

Працівники Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» в грудні провели моніторингові дослідження проб води з джерел «Капличка» Підгірки та «імені Богуна» біля Калуської центральної районної лікарні, пише пресслужба Калуської міської ради.

Фото ілюстративне

В ході дослідження дані проби за показниками епідемічної безпеки питної води не відповідали вимогам Додатку 1 ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». А саме: виділені загальні колі форми у водах цих джерел і кишкова паличка, яка в нормі відсутня.

“Вода із цих джерел непридатна для споживання людиною і для господарського користування. З метою профілактики гострих кишкових інфекцій рекомедовано вживати кип’ячену воду або використовувати питну бутильовану, сертифіковану, яка відповідає вимогам вищевказаного ДСанПіНу”, – йдеться у повідомленні.

Дослідження проводилося у зв’язку з періодичними зверненнями населення щодо якості води нецентралізованих джерел водопостачання та на виконання листа ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» №03-20/894/12 щодо проведення досліджень води з нецентралізованих джерел, які користуються попитом серед населення за показниками епідемічної безпеки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.