Війна

Віталія Федоріва звільняють з посади голови Івано-Франківської ОДА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 4 листопада, Кабінет міністрів погодив звільнення голови Івано-Франківської облдержадміністрації Віталія Федоріва.

Кабінет Міністрів погодив звільнення голів Одеської, Івано-Франківської  та Сумської ОДА.

«Сьогодні відбудеться погодження ряду кадрових рішень по Одеській, Івано-Франківській та Сумській областях. Президент Володимир Зеленський неодноразово наголошував, що у нас немає касти недоторканих, і якщо посадовець демонструє неякісну, неефективну роботу, або десь не дотягує, будуть кадрових зміни. І сьогодні вони будуть», – сказав на засіданні прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський призначив головою Івано-Франківської облдержадміністрації Віталія Федоріва 24 квітня. Він вже з лютого виконував обов’язки очільника ОДА після призначення його попередника, а нині – прем’єр-міністра Дениса Шмигаля в уряд.

“Дійшла черга і до мене”: голова Івано-Франківської ОДА захворів на коронавірус

Віталій Федорів народився 1977 року в селі Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області. У 2000-му закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Економіка підприємства», (інженер-економіст), у 2004 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Державна служба» (магістр державної служби).

З 2001 року працював у структурах Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також заступником начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області. З листопада 2018 року був заступником голови, а з лютого 2020-го – тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.