Війна

Військовий за покликанням. Офіцер «десятки» Назарій Вох нищить ворога з перших днів повномасштабної війни

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Разом зі своїм підрозділом сьогодні нещадно знищує окупантів старший лейтенант Назарій Вох. Він поповнив лави 109 гірсько-штурмового батальйону 10 бригади «Едельвейс» ще у 2020 році. І з перших днів повномасштабного вторгнення захищає Україну на полі бою.

Назарій Вох

Є дати, які назавжди закарбуються в пам’яті офіцера. Так, з 25 по 28 травня минулого року поблизу Покровського Донецької області він вдало керував мінометними розрахунками. В результаті українські бійці знищили понад 15 одиниць російської техніки. Це дозволило суміжним підрозділам відтіснити ворога й закріпитися на нових позиціях.

А 1 листопада 2022 року біля Яковлівки, що теж на Донеччині, завдяки вмілому керівництву Назарія, мінометники знищили склад боєприпасів противника. В результаті гірсько-штурмова рота «едельвейсів» змогла просунутись углиб ворожої оборони.

Читайте: З життя “едельвейсів”. Оборону тримає 3 гірсько-штурмова рота 109 батальйону

Старший лейтенант Назарій Вох ще у школі захоплювався прикладною стрільбою та знав, ким буде у дорослому житті. Народився й виріс у Львові, в сім’ї військових. Для Назарія тато був прикладом гідного офіцера. Мама, працівниця ЗСУ, змалечку брала сина з собою на роботу.

Після закінчення школи у 2016 році Назарій Вох поступив до Львівської національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на спеціальність «Ракетні війська і артилерія». В академії зацікавився гирьовим спортом, долучав до свого захоплення одногрупників, а потім і побратимів з мінометної батареї.

Фах артилериста дався Назарію доволі легко, оскільки він добре знав математику та легко рахував координати. І сьогодні він ретельно та впевнено виконує всі бойові завдання, адже знає, що від цього залежить життя його побратимів.

Захисник своєї країни – це людина, яка сьогодні є там, де найбільше потребують її допомоги, – каже Назарій Вох.

Читайте: Бійця 109 батальйону нагородили медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.