Люди

З життя “едельвейсів”. Оборону тримає 3 гірсько-штурмова рота 109 батальйону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Протягом березня 3 гірсько-штурмова рота 109 батальйону перебуває в загальновійськовому резерві командира 10 ОГШбр “Едельвейс”. Рота виконує завдання фактично по всій лінії розмежування бригади. Зокрема, включаючи напрямки мотопіхотного батальйону бригади та 8 окремого гірсько-штурмового батальйону.

новини Івано-Франківська

Воїни 3 роти майже щодня успішно штурмують позиції ворога, повідомляє пресслужба бригади.

Високий бойовий дух та моральний стан особового складу роти дозволяє виконувати бойові завдання фактично з мінімальними затратами людського ресурсу та матеріальних засобів, включаючи боєприпасів та продовольства, – повідомляє пресслужба.

Читайте: Як бійці 102 бригади ТрО тренуються на Запоріжжі, аби влучно нищити ворога (ФОТО)

Поруч з цим у 3 гірсько-штурмовій роті в районі відведення щоденно проводяться заняття з тактичної, інженерної, вогневої підготовки, а також тактичної медицини. Здійснюється імітація стрільби та вибухів під час виконання вправ, а також створення екстремальних умов під час проведення таких занять.

Особовий склад штурмових груп має високий рівень професійної та психологічної підготовки, особистим прикладом, авторитетом, психічною підтримкою, для воїнів служить, підтримка командира, – зауважують у пресслужбі. – Це є дуже важливо, оскільки  завдання, які виконують бійці  в екстремальних умовах  сучасного бою, повинні мати певні особливі прикмети, які сприяють поетапному логічному мисленню в бойових умовах.

3 рота 109 батальойну

Особливу увагу варто приділити налагодженій системі постачання боєприпасів, зброї, палива та продовольства безпосередньо в зону бойових дій.

Читайте: Бійці 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» збили російський гвинтокрил

Від моменту поставленої задачі командиром до її виконання проходять лічені години, які включають в себе оперативний збір необхідних речей, етап планування маршруту доставки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.