Війна

Як бійці 102 бригади ТрО тренуються на Запоріжжі, аби влучно нищити ворога (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Воїни 102 бригади територіальної оборони, яка тримає рубежі на Запоріжжі, постійно підвищують професійну майстерність під час заходів бойової підготовки. Так, військовослужбовці підрозділів, які не залучаються до активних бойових дій, провели навчальні стрільби з особистої зброї – автоматів та снайперських гвинтівок, пише Репортер з посиланням на Armiainform.

Основне завдання навчань – вдосконалення навичок стрільби зі стрілецької зброї. Стрільбам передувала теоретична підготовка. Керівники провели інструктаж про заходи безпеки, визначили напрямок та сектор стрільби, порядок отримання боєприпасів і ураження цілей.

 Що робити, куди стріляти, коли знімати запобіжник та досилати патрон у патронник, коли вести бій – усе робиться за командою, – наголошує під час інструктажу керівник стрільб 102 бригади із позивним «Фізрук».

Перша група висунулась на вогневий рубіж. «Вогонь!» – бійці миттєво реагують на команду, автоматні черги розривають тишу, що нависла над стрільбищем. Після виконання усіх вправ група разом з керівником вирушає на огляд мішеней.

Під час сьогоднішніх навчань ми відпрацьовуємо такі вправи, як стрільба з коліна, стоячи та в русі. Подібні тренування проводимо регулярно, адже кожен військовий має знати свою зброю та досконало володіти нею. Щодо підсумків, з впевненістю можу сказати, що усі бійці успішно впоралися з поставленими завданнями та продемонстрували гарну влучність стрільби, – коментує  кореспондентам АрміяInform «Фізрук».

Андрій з позивним «Лев» – один із воїнів, які брали участь у стрільбах. У нього, окрім звичайного АК, помічаємо доволі незвичну зброю, а саме… гвинтівку Мосіна 1938 року виготовлення. Як пояснив військовий, трилінійка – це трофей, що дістався йому від ворога.

На Сумщині, куди висунувся наш батальйон після виконання завдань на Полтавщині, ми знайшли кинутий ворогом склад БК, а там і цю гвинтівку, – розповів «Лев». – Стріляє вона набоями 7,62 мм, і можу сказати, що з певними доопрацюваннями це доволі точна та невибаглива зброя.

Андрій – професійний військовий. Пов’язати долю з армією мріяв із дитинства. Цьому посприяли розповіді його діда – вояка УПА, який багато говорив онукові про боротьбу українців за незалежність та табори в Сибіру, куди його заслали нквдисти. Тож «Лев» закінчив військовий ліцей, згодом – ВВНЗ. У 2015–2016 роках у складі 59-ї омбр захищав суверенітет України в районі АТО. Згодом звільнився із ЗСУ та працював на державній службі. У перший день широкомасштабного вторгнення росії Андрій вступив до лав ТрО. Із травня минулого року «Лев» разом із побратимами тримають оборону на Запоріжжі.

 Ворог інколи поводиться доволі непередбачувано, тож не треба його недооцінювати, – говорить офіцер, – він підступний і навчений. І хоча серед окупантів багато непідготовлених мобілізованих, проте і кадрових військових вистачає. На цьому напрямку противник постійно прощупує наші позиції. Узимку було багато безпосередніх сутичок, нині ворог здебільшого йде малими групами. Але як би росіяни не намагалися нас перехитрити, ми відповідаємо гідно. Адже знаємо, що за нами – рідні домівки, наша земля, і ми воюватимемо до повної та беззаперечної перемоги.

Матеріал кореспондентів Інформагентство АрміяInform : Владислава Дем’яненка та Оксани Уретій

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.