Війна

Війна забрала життя прикарпатців Романа Мельника, Михайла Варцаб’юка, Михайла Марійчука

Google+PinterestLinkedInTumblr

Війна забрала життя прикарпатців Романа Мельника з Калущини, Михайла Варцаб’юка з Ворохтянської громади, Михайла Марійчука з Верховинщини.

Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Роман Мельник

Мельника

27 березня 2023 року перестало битися серце Романа Мельника – 54-річного військовослужбовця, калушанина, нашого захисника.

Роман Мельник був призваний на військову службу в лави ЗСУ та раптова недуга забрала його життя, – повідомляє очільник громади Андрій Найда.

Михайло Варцаб’юк

Уже більш ніж рік минулого з того часу, як зник безвісти військовослужбовець ВЧ А1302, ворохтянець Михайло Варцаб’юк. Трапилося це під час обстрілів російськими окупантами с. Велика Комишуваха Харківської області.

Всі жили надією, що можливо у полоні, але живий…Та на жаль підтвердилося найгірше!, – повідомляє Ворохтянська селищна рада.

Відповідно до проведених молекулярно-генетичних аналізів профільними фахівцями, було підтверджено, що тіло загиблого бійця належить мешканцю Ворохтянскої громади – Варцаб’юку Михайлу Петровичу.

Михайло Марійчук

Розпеченим вістрям у наші душі і серця увігнала звістка про загибель на війні з ордою мешканця села Віпче Верховинської селищної ради Михайла Марійчука, – повідомляє місцевий журналіст Роман Клим.

Клята війна знову знесилює Верховинський край, забираючи найкращих синів… Весна застеляє першоцвітами не тільки ґруні, а й могили наших захисників.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.