Війна

Від сьогодні у МОЗ можна замовити виклик мобільної бригади для тесту на COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 26 листопада МОЗ запускає у тестовому режимі послугу з виклику через контакт-центр мобільної бригади для забору матеріалі на ПЛР-тест.

У закладах охорони здоров’я визначили осіб, які відповідатимуть за цю роботу. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пише Репортер.

«Ми запускаємо можливість залишити запит на виїзд мобільної бригади в тестовому режимі. У подальшому — на постійній основі», — зазначив очільник МОЗ.

За його словами, для цього було сконтактовано з усіма закладами охорони здоров’я. Зокрема, заклади визначили відповідальних осіб, щоб дуже швидко можна було передати їм запит на виклик мобільної бригади. Окрім того, ближчим часом через контакт-центр планується запустити можливість консультації з сімейними лікарями.

На Прикарпатті за добу – 636 випадків коронавірусу, вісім летальних

«Через велике навантаження на сімейних лікарів ми почали новий набір лікарів, які зможуть надавати консультації через контакт-центр. Я думаю, що скоро все завершимо, і будь-яка людина зможе отримувати таким чином консультацію сімейного лікаря», — підкреслив міністр.

Водночас Максим Степанов нагадав про необхідність дотримуватись усіх правил протиепідемічної безпеки та карантинних заходів, встановлених в країні.

Нагадаємо, 2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ із протидії коронавірусній хворобі. Тепер, щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто лише зателефонувати за номером 0-800-60-20-19.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.