Війна

Ведмеді на базі в Яблунові потребують допомоги (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На початку жовтня на базі в Яблуневі, де викрили маштабну плантацію коноплі, знайшли трьох ведмедів, яких утримували у несприятливих умовах.

Зараз тварини залишились взагалі без догляду. Про це повідомляється на сторінці Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи у фейсбук, пише “Репортер“.

Для цього ведмедя туристи – теж розвага

Активісти домовилися з правоохоронцями про доступ до закритої теритої, щоб постачати тваринам корм.

Друзі, потрібна ваша допомога.
З’ясувалось, що діда Івана відсторонили. Ведмеді залишились взагалі без догляду. Домовились з поліцією, що ГО “Еко-Галич” отримає доступ до закритої території. Будемо забезпечувати кормами ведмедів, допоки ситуація не вирішиться на користь ведмедів.
Будемо вдячні за фінансову підтримку, – зазначили вони у дописі та додали реквізити для допомоги.

Hemp&bears, p.2

/English below/КОНОПЛІ ТА ВЕДМЕДІ, продовження Друзі, потрібна ваша допомога. З'ясувалось, що діда Івана відсторонили. Ведмеді залишились взагалі без догляду. Домовились з поліцією, що ГО "Еко-Галич" отримає доступ до закритої території. Будемо забезпечувати кормами ведмедів, допоки ситуація не вирішиться на користь ведмедів. Будемо вдячні за фінансову підтримку. Рахунок в ПБ: Картковий рахунок: 5169330510945113Бучко В.В., керівник ЕКО-ГАЛИЧ—-HEMP & BEARS, continuedFriends, we need your help.It turned out that Ivan the old caretaker had been expelled. The bears are left unattended at all. It was agreed with police that Eco-Halych NGO would gain access to the closed area. We will provide bears with food until the situation is resolved in favor of bears.We will be grateful for your financial support.PayPal: HalychWildlifeRehab@gmail.comPart 1 / частина 1: https://www.facebook.com/EcoHalychWildlifeRehab/videos/1385274378315190/#коноплі_та_ведмеді #hemp_and_bears

Posted by Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи on 2019 m. spalio 23 d., trečiadienis

Рахунок в ПБ: Картковий рахунок: 5169330510945113
Бучко В.В., керівник ЕКО-ГАЛИЧ

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.