Війна

Василь Собко, Микола Мочернюк, Сергій Попович – Франківщина втратила ще трьох військових

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківщина втратила ще трьох військовослужбовців. На Донеччині загинула Василь Собко та Микола Мочернюк. Військовий з Калущини Сергій Попович помер від серцево-судинної недостатності.

Про це повідомляють органи місцевої влади, пише Репортер.

Василь Собко

собко

26 грудня в ході ведення бойових дій зі збройними формуваннями російської федерації, в Донецькій області загинув Собко Василь Васильович, 1979 р.н., житель села Стриганці.

Повідомили в Єзупільській селищній раді.

Микола Мочернюк

З сумом повідомляємо громаду про отримання офіційного сповіщення, що старший солдат, житель села Мишин Мочернюк Микола Миколайович, 2000 р.н., віддав життя за Україну при відсічі збройної агресії російської федерації, внаслідок військових дій в районі н.п. Андріївка Донецької області 07.08.2023.

Повідомили в Нижньовербізька сільська рада

Висловлюємо співчуття рідним та близьким військовослужбовця, нехай пам’ять про Героя вічно залишиться у наших серцях.

Сергій Попович

Із сумом повідомляємо, що 25 грудня 2023 року внаслідок гострої серцево-судинної недостатності помер наш Захисник Сергій Попович, 1976 р.н., – ідеться на сторінці Калуської міської ради.

Призваний на військову службу за мобілізацією 19 січня 2023 року. Вірно та віддано служив стрільцем десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону.

Виконуючи бойові завдання з захисту Батьківщини, отримав поранення. Після лікування перебував у рідному місті, де раптово й перестало битися серце мужнього воїна.

Щирі співчуття рідним померлого воїна.

Доземний уклін Захиснику за мужність у боротьбі за волю України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.