Війна

В усьому винні всі: путін пригрозив світу невідомою зброєю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Неспровокований напад росії на Україну стався через те, що «Київ ззовні підштовхнули до прямого зіткнення з росією».

Про це заявив президент рф путін у Раді законодавців, пише DT.ua. За його словами, війна в Україні запобігла «масштабному конфлікту на території росії».

путін США новини Івано-Франківська

За словами російського лідера, умовним противникам росії, які нібито готувалися до війни на її території, «така самостійна, велика, навіть величезна країна, не потрібна».

Вони вважають, що вона є для них просто за фактом свого існування небезпекою. Хоча це далеко не так, вони самі становлять небезпеку для всього світу, — звинуватив путін усіх у всьому.

При цьому він продовжує стверджувати, що росія досягне цілей війни в Україні, які «на історичну перспективу гарантуватимуть безпеку мешканцям Донецької та Луганської народних республік, російського Криму та всієї країни».

Читайте до теми: Кінець володаря мух або Букет відхилень: що не так з росіянами

Також він пригрозив, що якщо хтось спробує ззовні втрутитися в те, що відбувається в Україні, росія «відповість блискавично та швидко».

Ми маємо для цього всі інструменти. Такі, якими не може зараз похвалитися ніхто. А ми не будемо хвалитися. Ми будемо їх використовувати, якщо буде потрібно. І хочу, щоб усі про це знали. Всі рішення щодо цього прийнято, – заявив путін.

Водночас, за його словами, «вороги країни форсували виготовлення нової геополітичної зброї».

Власне новим воно не є, але, безумовно, (вони) надали йому нових сил, нового імпульсу, зробивши ставку на русофобію неонацистів. Рік у рік нахабно, безцеремонно перетворювали сусідню з нами країну – Україну – на антиросію, – сказав  путін.

Раніше повідомлялося, що російські олігархи, які говорять про мир з Україною, на кшталт Олега Дерипаски чи Міхаіла Фрідмана, нині насправді не мають прямого доступу до президента Росії. Безпосередньо до “тіла” можуть потрапити лише опосередковано через кількох людей у найближчому оточенні президент — “смотрящих”. До цих “смотрящих”, наприклад, входять Юрій Ковальчук  — один з ідеологів широкомасштабного вторгнення в Україну, а також Аркадій та Борис Ротенберги.

Андрій Козінчук: «Життя – це ціна, яку потрібно віддати за справжню свободу»

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні