Війна

В Україні скасували ЗНО та державну підсумкову атестацію у 2022 році

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Україні прийняли закон № 7132 про скасування складання державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022 році.

Як повідомляє Репортер з посиланням на Телеграм Верховної ради України, важливо, що ДПА, ЗНО та інші випробування скасовуються лише на 2022 рік.

підсумкову атестацію новини Івано-Франківська

Тож не йдеться про якесь усунення запобіжників для непрозорого й нечесного вступу до закладів вищої освіти. Це вимушений виняток, а не правило” – пишуть у повідомленні.

Читайте також: Як у Франківську колишній університетський гуртожиток перетворюють на дім для переселенців (ФОТО)

Також пояснюють, що закон вирішує такі проблеми:

– росія воює з усією Україною, не лише з нашою армією. Цивільна інфраструктура, особливо навчальні заклади, зараз під особливою загрозою. Проведення ДПА, зовнішнього незалежного оцінювання тощо зайвий раз наражатиме нашу молодь на небезпеку.
– в умовах війни українські заклади освіти не будуть серед найпривабливіших для вступників. Тому скасування ДПА, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допоможе зберегти студентський контингент, стимулюватиме до навчання в Україні.

Що змінюється?
  • Випускники 2021/2022 навчального року звільняються від проходження державної підсумкової атестації.
  • Вступ до закладів вищої освіти цього року буде без використання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.