Війна

В Україні скасували дозволи на переміщення військовозобов’язаних – Залужний

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. На ньому, серед іншого, розглянули питання, яке набуло широкого суспільного резонансу. Йдеться  про Порядок надання дозволу військовозобов’язаним громадянам України на виїзд за межі місця проживання чи перебування з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.

Наразі дію цього Порядку скасували і відправили на доопрацювання, повідомив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, пише Репортер.

Підкреслюю, цей документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобовʼязань, обмежень прав і свобод громадян України. Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян. Це стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави, – повідомляє Залужний.
Начальником Генерального штабу Збройних Сил України прийняв рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання. Оновлений документ розроблять на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану.
Наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів, – пояснює Головнокомандувач ЗСУ.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні