Війна

В розвідці спрогнозували, як росія стрілятиме ракетами: раз на місяць, або рідше

Google+PinterestLinkedInTumblr

В розвідці спрогнозували, як росія стрілятиме ракетами.  Усі крилаті ракети, які зараз виробляє росія, одразу застосовуються для завдання удару по Україні.

Про це заявив представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький в ефірі національного марафону, пише УП.

розвідці

За його словами росія наразі використовує весь спектр ракетного озброєння, яке у неї є. Це свідчить про те, що великих запасів, які були до цього уже не існує.

“Розвідка фіксує, що виробництво зараз, яке є на території російської федерації, воно не покриває всі витрати збройних сил росії. Через це ми відмічаємо, що минулого разу удар – це близько 30 крилатих ракет – таку кількість росія здатна виготовити за місяць. І відповідно все, що йде з конвеєра – все йде для нанесення удару.

Тому що в будь-якому випадку вони повинні мати стратегічний запас. Вони не можуть обнулитися до нуля по всіх видах ракетного озброєння. Таким чином ми робимо висновок, що, по-перше, будуть продовжувати наносити удари, по-друге, масованість цих ударів буде залежати від тих запасів, які вона накопичує. А це впливатиме на терміни, кажуть у розвідці.

Читайте: У російському Ростові-на-Дону велика пожежа – горить будівля ФСБ, чути вибухи (ФОТО, ВІДЕО)

Якщо раніше вони могли наносити удари кожного тижня, то зараз ми бачимо, можливо, раз на місяць, а в подальшому це може бути і менше. Бо одне діло – плани, які вони для себе будують стосовно виробництва ракет, і зовсім інше – це реальність. Санкції діють і впливають на виробництво.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.