Війна

В Надвірній встановили станцію моніторингу якості повітря

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Стан атмосферного повітря – один з головних чинників, які впливають на здоров’я населення.

Щороку по всій країні в атмосферу виділяється близько 17 млн тонн шкідливих речовин. Тому стан атмосферного повітря в Україні викликає занепокоєність екологічних організацій та медиків, повідомляють на сторінці Надвірнянської міської ради.

Мешканців Надвірної теж торкнулась проблема забруднення повітря через діяльність промислових підприємств, а також значне збільшення кількості автотранспорту. У зв’язку з цим мер міста Зіновій Андрійович ініціював встановлення станціії моніторингу якості повітря.

Між Надвірнянською міською радою та ГО «Платформа Громадський Контроль» вже уклали меморандум про співпрацю щодо моніторингу якості повітря. Відповідно до нього ГО безоплатно дала місту станцію моніторингу якості повітря, яку підключили до автоматизованої системи SaveEcoBot.

“Ця станція встановлена в центральній частині міста. За допомогою системи SaveEcoBot кожен мешканець нашого міста зможе самостійно прослідкувати рівень забруднення повітря в місті, зайшовши на сайт за посиланням https://www.saveecobot.com/“, – йдеться у повідомленні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.