Війна

Урядова комісія встановила причини авіакатастрофи Ан-26 під Харковом

Google+PinterestLinkedInTumblr
Урядова комісія встановила причини катастрофи літака Ан-26, який розбився під Харковом 25 вересня.

Про це розповів голова комісії, віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, пише НВ. АН-26

За словами Уруського, 22 жовтня комісія схвалила попередній звіт про результати розслідування. Його оприлюднять на засіданні уряду 28 жовтня.

«Комісія виявила системні порушення в організації польотів. Мається на увазі від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія», – заявив віцепрем’єр.

Серед причин катастрофи – помилки пілотів і технічна несправність літака, зокрема, відмова системи ГРТ-24 (граничного регулювання температури).

За його словами, через технічну несправність на борту сталася позаштатна ситуація, але вона не мала призвести до катастрофи. Комісія встановила, що під час багатьох польотів були порушення як з боку екіпажу, так і з боку керівників польотів.

Військовий літак Ан-26 розбився ввечері 25 вересня за два кілометри від військового аеропорту Чугуєва, заходячи на посадку. На борту перебували 27 осіб: офіцери та курсанти Харківського університету Повітряних сил ЗСУ імені І. Кожедуба, вони виконували навчально-тренувальний політ. 25 людей загинули на місці катастрофи, один курсант помер в лікарні від опіків. Ще одному курсанту вдалося вижити.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.