Афіша Війна

Уряд виділить багатодітним сім’ям по дві тисячі гривень на кожну дитину,- Сергій Никифоров

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кабінет міністрів України перед новим навчальним роком виділить допомогу малозабезпеченим багатодітним сім’ям.

Вони отримають по 2 тис. грн на дитину, повідомив прессекретар президента України Сергій Никифоров, пише Zahid.net.

«З ініціативи Володимира Зеленського уряд готує постанову на 1 вересня про виділення допомоги малозабезпеченим багатодітним сімʼям. Зрозуміло, що таким готувати дітей на 1 вересня найскладніше. Тому, щоб полегшити їм підготовку до навчального року, уряд готовий виділити по дві тисячі гривень на дитину», – розповів він під час брифінгу

За словами речника, на цю допомогу планується виділити близько 300 млн грн. Вона буде передбачена для 150 тис. дітей.

«Постанова проходить останні погодження, але вона повинна з’явитися дуже швидко, щоб гроші були вже в наступному місяці», – додав Никифоров.

Пресслужба президента України пізніше поширила заяву президента у якій Володимир Зеленський наголосив, що ця ініціатива не має обмежуватися лише виплатою допомоги. Він зазначив, що урядовці та всі представники системи місцевого самоврядування мають забезпечити умови, щоб кожна родина в Україні могла належним чином підготувати дітей до навчального року.

«Держава забезпечить виплату для кожної дитини з малозабезпечених багатодітних родин, яка її потребує. Але всі посадовці, а особливо на місцевому рівні, мають оцінити, що ще вони можуть зробити для підготовки дітей, поки є час до початку нового навчального року», – сказав Зеленський.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.