Світовий звіт про щастя-2021 назвав Україну найнещасливішою країною в Європі. Коефіцієнт щастя дослідники оцінили у 4,9, тоді як середній у Європі – 6,4.
Як ідеться у підсумках звіту, цьогоріч дослідники враховували пандемію COVID-19 та її наслідки у різних державах, соціальну підтримку, свободу вибору, щедрість, сприйняття корупції у владі та бізнесі та нещодавній емоційний досвід, які переживали люди, пише Суспільне.
У звіті йдеться, що у найнещаснішій Україні конфлікти продовжують чинити тиск на її політику, безпеку та економіку. Зокрема, корупція у владі залишається великою суспільною проблемою.
Тим часом згідно з дослідженням, Канада залишається найщасливішою країною у Північній Америці, хоча її загальний світовий рейтинг з роками знизився. Гаїті є найнещаснішою країною в регіоні із середньорічним зростанням ВВП всього 1,3% за 20 років. Його слабка економіка і політична нестабільність посилилися пандемією, що звела нанівець зусилля зі скорочення бідності та збільшила нерівність.
Уругвай є найщасливішою країною Південної Америки, а Колумбія, Еквадор та Венесуела знаходиться на різних етапах росту рівня щастя, але їхні стосунки багато в чому взаємозалежні.
Фінляндія залишається на вершині таблиці лідерів як найщасливіша країна у світі. На рейтинг цьогоріч також вплинув високий рівень довіри до способів боротьби з пандемією COVID-19. Найрозвиненішою країною в Азії є Саудівська Аравія, а у Східній. Азії та Океанії — Нова Зеландія. Найнещаснішою у регіоні залишається Індія. Найщасливішою у Східній Африці став Маврикій.
Comments are closed.