Війна

У Яремче з’явився власний логотип

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про це оголосила начальниця відділу туризму та зовнішніх зв’язків міськвиконкому Марина Ланіна.

Презентація візуального бренду Яремча відбулася напередодні на засіданнях постійних комісій, пише Яремчанський вісник.

“Більше, ніж два місяці, починаючи з жовтня, йшла робота над лого міста, адже до цього часу Яремче ще не мало власного сучасного бренду”, — каже Марина Ланіна.

Свій доробок публіці представив старший викладач кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв Юрій Крукевич, який до цього займався розробкою логотипа Львова, Трускавця та інших міст. Дизайнер одразу визначився з візуалізацією лого, вклавши в нього дещо некласичні мотиви.

“Остаточну версію логотипу я закінчив лише тиждень тому, — каже автор. — На фінальному етапі мав багато порадників зі своєї кафедри, тож багато хто вболівав за те, аби Яремче мало першокласну емблему”.

Логотип Яремче має на меті передати виразність форми гір, що втілюється в оригінальному розташуванні об’ємних у кольоровому співвідношенні букв, традиційні мотиви, притаманні гуцульській культурі, що втілюються у піктограмах у складі емблеми.

Зараз популярні тенденції динаміки в дизайні бренду, тобто важлива мобільність зображення, можливість його розкласти на окремі складові, як конструктор, при цьому зберігаючи впізнаваність мотиву, — пояснює Юрій Крукевич. — Саме це я намагався втілити у емблемі Яремче. Так, піктограми можна змінювати відносно того чи іншого сезону, заходу, їх можна змусити рухатися, анімувати, їх легко використовувати окремо одна від одної в сувенірній продукції”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.