Війна

У Ворохті вовки наближаються до людських осель

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради звернувся до обласного управління лісового і мисливського господарства з проханням вжити невідкладних заходів, спрямованих на урегулювання ситуації, яка виникла з небезпечними візитами хижаків до господарств жителів Ворохти.

«Упродовж останнього часу вовки неодноразово нападала на свійських тварин та собак. Такі випадки є непоодинокими та становлять загрозу не тільки життю домашніх тварин, але й несуть небезпеку для жителів громади, особливо дітей», – йдеться у зверненні.

Враховуючи ситуацію що склалася, селищний голова Ворохтянської селищної ради Олег Дзем’юк просить терміново залучити фахівців Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, мисливців Ворохтянського лісового господарства для координації зусиль та вжиття невідкладних заходів для вирішення ситуації.

До роботи вже залучені лісівники, мисливознавці Ворохтянського лісгоспу, які вживають заходів, щоб убезпечити життя населення, інформують на сайті обласного управління лісового і мисливського господарства.

Також читайте: Мисливці полюють, активісти протестують. На Прикарпатті почався сезон полювання

«Хочемо заспокоїти громаду і нагадати, що насправді людина не є об’єктом полювання навіть для голодного звіра. Вовк намагається оминати людину не через те, що боїться, а тому, що людина не цікава йому як потенційна жертва. Винятком може стати дитина вагою до 40 кг. Людина своїм зростом «збиває» оцінку звіром об’єкта полювання. Тому якщо доросла людина присяде, то саме така поведінка може спровокувати вовка напасти», – йдеться у дописі.

Також там зазначається, що один із методів, який змусить хижака відійти від вас при випадковій зустрічі – розстібнути куртку, максимально розгорнути поли над головою, щоб здаватися більш масивним і вищим.

Загалом випадки нападу вовка на людину є рідкісними. Можливі напади зграєю взимку, коли вовкам бракує їжі й вони наближаються до людських осель, щоб украсти свійську тварину.

Найнебезпечнішими для людини є бродячі й здичавілі собаки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.