Війна

У Севастополі лунають вибухи, у Бєлгороді — горить нафтобаза

Google+PinterestLinkedInTumblr
15 жовтня над окупованим Севастополем пролунала низка вибухів, у російському Бєлгороді горить нафтобаза – зафіксували звуки вибухів і стовпи чорного диму в повітрі. Згодом губернатор Бєлгородської області підтвердив обстріл. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, пише Репортер з посиланням на Громадське.

За словами губернатора, один зі снарядів поцілив у нафтобазу на території Бєлгородського району. Рятувальники гасять вогонь, загрози поширення немає.

В Белгороді горить нафтобаза

У Севастополі також чули низку вибухів. Так званий губернатор окупованого Севастополя заявив, що в Козачій Бухті працює ППО «у тренувальному режимі».

Нагадаємо, це не вперше за останні дні у Бєлгороді лунають вибухи на об’єктах енергетичної інфраструктури. Ввечері 11 жовтня в місті Шебекіно було обстріляно підстанцію: снаряди пошкодили трансформатор, без електроенергії залишилися понад дві тисячі місцевих жителів. Губернатор Бєлгородської області звинуватив в обстрілі ЗСУ.

А 14 жовтня пожежу зафіксували на Харківській горі — в районі, що розташований у південній частині Бєлгорода. Губернатор Бєлгородської області заявив про обстріл підстанції 110 кВт.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.