Війна Гроші

У лікарнях Прикарпаття модернізують дев’ять приймальних відділень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті у рамках проєкту «EMERGENCY 2020» програми «Велике будівництво» у 9 опорних лікарнях реалізовуються проекти з модернізації приймальних відділень.

Про це йшлося під час онлайн-наради в Івано-Франківській ОДА, передає Репортер.

Фото ілюстративне

У рамках проєкту заплановано залучити 94,1 млн грн:  з держбюджету – 72 млн грн, та з місцевих – 22,1 млн гривень.

За ці кошти модернізують приймальні відділення у КНП «Бурштинська центральна міська лікарня», КНП «Городенківська ЦРЛ», Долинській багатопрофільній лікарні (відділення екстреної медичної допомоги), Коломийській ЦРЛ, КНП «Косівська центральна районна лікарня», КНП «Надвірнянська ЦРЛ», КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» та КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради».

Додамо, що по 8 проєктах проведено експертизу ПКД та отримано експертні звіти. Проєктна документація відповідає передбаченим технічним та іншим вимогам та не потребує коригування. По одному проєкту – КНП «Косівська центральна районна лікарня» пройшла зміна назви, його передано в проєктну організацію для приведення назви відповідно до видів робіт.

Станом на 27 липня оголошено процедури закупівлі по дев’яти об’єктах. У зв’язку зі зміною назви та оскарженню процедури закупівлі в Антимонопольному комітеті дві процедури закупівлі будуть скасовані.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.