Війна

У Придністров’ї вже підготували звернення до Путіна на 2 травня – ГУР

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Невизнане Придністров’я продовжують готувати до війни з Україною.

На території невизнаної «ПМР» надрукували великий наклад газети «Придністров’я», датований 2 травня 2022 року. Центральний матеріал газети – «Офіційне звернення жителів ПМР до президента РФ путіна», повідомляють у Головному управлінні розвідки (ГУР).

газета ПМР ГУР новини Івано-Франківська

В тексті висловлюється прохання «залучити збройні сили ПМР в діях армії рФ». Для цього на території самої рФ відкриваються «мобілізаційні пункти» для набору добровольців воювати в армії Придністров’я, – йдеться у повідомленні ГУР. – Таким чином кремль намагається легалізувати тисячі своїх військових, які здійснюватимуть провокації з території «ПМР».

Читайте: Біля Чорнобаївки буряти пострілялися з кадирівцями – ГУР

Також газета містить низку агітаційних матеріалів про «криваві теракти, які звалились на придністровців на травневі свята, десятки вбитих, включаючи дітей, старих та жінок». Оскільки газета надрукована ще напередодні свят, існує небезпека, що кремлівська влада планує вчинити низку актів залякування серед місцевого населення, відповідальність за які традиційно покладе на «Україну і колективний Захід».

Тексти газети переповнені кремлівськими штампами:

Можливості уникнути великої війни у придністровців більше немає. Київ і його натівські куратори вже винесли свій вирок, вже узгодили всі свої дії з Кишиневом і Бухарестом». Всі сподівання автори газети пов’язують з «протидією братської росії.

Іноземних громадян закликають вступати у збройні сили ПМР. Зокрема, на території рф: «Окрім рФ мобілізаційні пункти розвертаються в ЛНР, ДНР, Абхазії та САР. Окрім цього вступити в лави нашої армії можуть громадяни інших країн. Для цього їм достатньо приїхати в країни де є такі мобілізаційні пункти».

газета ПМР ГУР новини Івано-Франківська

Такими діями керівництво рФ маже готувати новий плацдарм агресії проти України та підґрунтя для “офіційної” окупації частини території незалежної Молдови.

Можна вірити. Яким волонтерським організаціям Франківська переказати гроші для перемоги

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.