Війна

У МОЗ розповіли, за яких умов можуть скасувати карантин

Google+PinterestLinkedInTumblr
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив про можливість скасувати усі карантинні обмеження в Україні після того, як буде вакциновано 70% населення.

Про це Ляшко розповів на брифінгу 30 вересня, пише УП.

“Якщо ми дійдемо до вакцинації 70% дорослого населення, то ми можемо повторити позитивний приклад Великої Британії і Данії, які при таких рівнях охоплення вакцинацією скасували карантинні обмеження і, незважаючи на цифри (захворюваності – ред.), їхня система охорони здоров’я спокійно справляється (з навантаженням – ред.). У нас може бути таке ж саме”, – сказав Ляшко.

При цьому голова МОЗ України сказав, що “поки не вакцинуємо як мінімуму 50-70% дорослого населення, на масову вакцинацію підлітків переходити передчасно”, хоча виробники деяких вакцин дозволили використовувати їх для дітей від 12 років.

Пріоритетом імунопрофілактики є вакцинація дорослого населення, наголосив Ляшко.

Міністр також сказав, що зараз передумов для запровадження локдауну немає, бо станом на 30 вересня усі регіони України відповідають жовтому рівню епіднебезпеки, тож заклади можуть працювати, якщо їхній персонал хоча б на 80% щеплений хоча б першою дозою вакцини проти коронавірусу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.