Війна Соціум

У Калуші понад 50% кафе і ресторанів порушували карантин під час весіль і банкетів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
12 липня за участі представників поліції були проведені перевірки закладів громадського харчування на дотримання ними карантинних обмежень.

Масові заходи проводились у 44-х закладах, 70% яких порушували протиепідемічні вимоги, інформує Репортер із посиланням на Вікна.

Фото ілюстративне

Про це розповіла керівниця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства міського управління Держпродспоживслужби Тетяна Чернієнко.

За її словами, після того, як заклади громадського харчування в Калуші почали приймати відвідувачів, спеціалісти Держпродспоживслужби проводили моніторингові відвідування: роз’яснювали правила роботи під час карантину та надавали рекомендації щодо їх дотримання.

“Перевірки почалися з 21 червня. Передусім перевіряли заклади, які мають великі приміщення і де, як правило, проводять масові святкування: весілля, банкети тощо. Загалом у Калуші є 21 такий заклад, порушення карантинних вимог виявляли в 11-ти з них. А саме в таких кафе і ресторанах: “Майдан”, “Вежа”, “Маріанна плюс”, “Терези”, “Анна Марія”, “Чайка”, “Колиба”, “Касабланка”, “Садиба”, “Кондрат” і “Кукурудза”. На всі ці заклади, повідомила Тетяна Чернієнко, складено протоколи про порушення за статтею 42 Закону України про адміністративні правопорушення (Порушення санітарних норм). Розмір штрафу на посадових осіб — від шести до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 102-425 гривень”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, в Калуші комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення, що у випадку повторного виявлення порушень у закладах громадського харчування, їхню роботу можуть припинити. За словами Тетяни Чернієнко, повторні перевірки закладів, де раніше виявляли порушення, засвідчили, що зауваження були враховані і ситуація виправилася. Тож, про припинення роботи котрогось з них не йдеться.

Упродовж останніх вихідних у закладах громадського харчування міста не було масових святкувань, а в найближчі вихідні їх знову перевірятимуть.

Також міське управління Держпродспоживслужби продовжує перевірки на ринках, у закладах торгівлі, закладах дошкільної освіти, спорту тощо. Зокрема, за порушення санітарних норм оштрафували близько десятка продовольчих магазинів. Порушення — різні. Як правило, це відсутність повідомлення про карантинні обмеженні на вході, відсутність масок у продавців і покупців, відсутність засобів для дезінфекції рук.

У цілому, як відзначила Тетяна Чернієнко, калушани все більше розслабляються, забувають про маски та необхідність дотримання дистанції.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.