Війна

У Франківський хоспіс потрібні кисневі концентратори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Колектив Івано-Франківського обласного центру паліативної допомоги просить про додаткові кисневі апарати – наявних замало.

Про це повідомили у мережі – звернулися до всіх небайдужих з проханням посильної допомоги, пише Репортер.

 

Потрібні щонайменше два кисневі концентратори.

Кисневі концентратори потрібні хворим з пухлинами, метастазами або фіброзними змінами в легенях, коли вони не здатні заготовляти достатньо кисню і розвивається гіпоксія. Кисневе голодування не тільки болісно відчувається, а й згубно впливає на весь організм та знесилює, смерть настає раніше. Натомість коли апарат забирає на себе функцію фільтрувати зі звичайного навколишнього повітря кисень, людині це дає величезне полегшення.

Заопікувався потребою благодійний фонд «Відкриті долоні».

«Ми вже передавали до Івано-Франківського центру паліативної допомоги кисневі концентратори, але практика показує, що їх не вистачає для усіх хворих. Доводиться викручуватись якось інакше, аби полегшити стан хворого, але все це складніші чи менш ефективні методи», – пояснюють організатори збору допомоги.

Просять допомоги в оплаті додаткового медичного обладнання: «Наприкінці життя людям так сильно потрібне якісне і максимально комфортне лікування!»

Залишилося зібрати 40% потрібної суми. Зробити пожертву можна тут.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні