Війна

У Франківську відкрили представництво ЮНЕСКО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську відкрили представництво та громадську приймальню Тернопільського відділення Міжнародного центру впровадження програми ЮНЕСКО.

Ініціювало відкриття приймальні та представництва організації на Івано-Франківщині керівництво Тернопільського відділення Міжнародного центру впровадження програми ЮНЕСКО у співпраці з Благодійною організацією «Дім», яка допомагає людям, що опинились у скруті, передає Репортер.

У планах регіонального представництва  цікаві проєкти, які втілюватимуться в Івано-Франківську із залученням іноземних грантів, постачання дороговартісного медичного обладнання, закордонна освіта дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей тощо.

У співпраці з БФ «Дім» планують створити Центр для знедолених людей, в якому зможуть перебувати безхатьки та люди, які опинились у складних життєвих обставинах.

«В цьому офісі зосередилось трошки тепла і радості для нужденних, для тих, хто цього потребує. Будемо писати цікаві проекти, щоб у Франківську та області було краще»,- зазначила керівник громадської приймальні Міжнародного центру впровадження програми ЮНЕСКО Ліліана Ужела.

Довідково:

ЮНЕСКО  міжнародна організація при Організації Об’єднаних Націй, яка втілює проєкти у галузі освіти, науки, культури сприяє ліквідації неписьменності, підготовці національних кадрів, розвитку національної культури, охороні пам’яток культури тощо.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.