Відео Війна Люди Спорт

У Франківську ветерани АТО організували для дітей тренування з джиу-джитсу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Перше заняття з джиу-джитсу для дітей провели в Івано-Франківській ЗОШ № 8.

Безкоштовні тренування організували ветерани АТО, інформує Репортер із посиланням на Суспільне.

На перше заняття прийшло восьмеро дітей. Серед них і десятирічний Володимир Федоришин. Хлопець каже, що хоче навчитися захищати себе: “Перше – робимо розминку, кувирки, потім в парах відпрацьовуємо різні прийоми. Найбільше подобається прийоми робити”.

Тренування відбуватимуться тричі на тиждень. Приходити на заняття можуть діти від семи до 15-ти років. За словами тренера з джиу-джитсу Андрія Третяка, навчати дітей складніше, аніж дорослих: “Дітей треба мотивувати більше, їздити з ними на змагання. Діти дуже активні, і треба стежити більше, щоб ніхто травму не отримав”.

Ідея організувати спортивні заняття виникла в організації “Армія ММА” приблизно три тижні тому, розповідає організатор проєкту Микола Блащук. Каже, що під час карантину діти нудьгують, і вони вирішили придумати для них цікаве дозвілля.

“Діти є ізольовані, а вони хочуть рухатися. І ми подумали, що добре було б зробити заняття зі спорту, аби діти мали чим зайнятися. Хочемо в майбутньому також зробити заняття і для дорослих. Ще визначимо час, коли можна буде проводити тренування. Тренер погодився”, – каже Микола Блащук.

На базі цієї школи займаються джиу-джитсу і ветерани АТО.

“Багато до нас хороших людей прийшло. Багато тих, і хто спортом взагалі не цікавився. Коли ММА, то це є стійка і удари по корпусу, і в голову. Не кожен хоче отримати удари, а джиу-джитсу дає можливість не тільки боротися, а й відновлювати тіло. Люди, які мають проблеми зі здоров’ям, звертаються до нас, і ми даємо базу джиу-джитсу. Починаємо підготовку до маленького турніру Армія ММА. Того року проводили, а цьогоріч через пандемію перенесли”, – ініціатор проєкту Назарій Кішак, який був на війні, каже, що спорт допомагає воякам позбутися негативної енергії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.