Війна Гроші Спорт

У Франківську стартував збір коштів на єдиний в Україні музей спорту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Збір коштів відбувається на сайті money4sport.

Це краудфандингова платформа зі спортивними, оздоровчими та освітніми проєктами фізичної культури, пише Репортер.

“Ми єдині в Україні. Такі стартапи успішні в США, Великій Британії, Франції та Польщі, – каже голова ГО “Івано-Франківська крайова організація фізкультурно-спортивного товариства “Україна” Олександр Фотуйма. – Як працює? Заходиш на сайт, і як фундатор обираєш проєкт, заповнюєш дані і надсилаєш гроші на його підтримку”.

Посилання на платформу – money4sport.

До теми: Перемоги пахнуть потом. На Прикарпатті відкрили єдиний в Україні музей спорту (ФОТО)

Натомість від авторів проєкту отримуєш винагороду. Наприклад – наліпка, автограф, футболка, абонемент чи вечерю із зіркою спорту. На підтримку проєктів відведено термін. Є звіт перед фундаторами і контроль роботи платформи.

“Фактично – це сучасна модель спонсорства у фізичній культурі та спорті. От так ми хочемо зібрати кошти для купівлі мультимедійки для музею спорту”, – додає Фотуйма.

Основний напрям роботи – це допомога спортсмену в пошуку спонсорів, партнерів. Автори з України та інших країн світу можуть зайти на сайт та з легкістю оформити свій власний проєкт для підтримки змагання, купівлі форми, участі в навчально-тренувальних зборах, будівництві спортивної споруди тощо.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.