Війна

У Франківську розробили план відключення будинків від котельні на Індустріальній

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Франківську розробили план відключення будинків від котельні на Індустріальній, 34.

Як повідомив заступник міського голови Руслан Гайда на оперативній нараді у міського голови у вівторок, 22 червня, пише Репортер.

Котельня обслуговує 157 житлових будинків, 137 бюджетних об’єктів та 137 інших споживачів.

“Чому стоїть питання відключення? Арматурний завод свого часу був найбільш завантаженим. Тут були великі підприємства – “Агромаш”, Фурнітурний і арматурний заводи, – говорить Гайда. – За останній час навантаження зменшилося більше, ніж на 32%. Труби експлуатуються більше 44 років, вони вже застарілі, зношені. Цього року було більше 10 аварій, де ми повністю зупиняли подачу теплоносія”.

До того ж, за словами Руслана Гайди, робота котельні надзвичайно збиткова.

Тому для мешканців розробили план поетапного відключення. 26 будинків уже отримали дозволи на індивідуальне опалення. Ще 19 будинків переведуть на котельню на Коновальця, 132, а вісім – на Матейки, 34.

“А є ще 6 будинків, які треба обов’язково відключити: Коновальця, 188, 188А, 136Д і 149Д і Бандери 60А і 62 – корпус 1. Там немає фізичної можливості підключити інший тепловий носій”, – говорить Гайда.

За словами заступника міського голови, зараз робота йде, місто вирішує, де можна збудувати нову котельню. Процес перепідключення старатимуться завершити до початку нового опалювального сезону.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.