Війна

Стало відомо про загибель ще п’ятьох воїнів з Франківщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Знову надійшли звістки про загибель бійців, родом з Івано-Франківщини.

На війні загинули мешканці Калущини, Долинщини, Рогатинщини, Городенківщини і Косівщини, пише Репортер.

На війні загинули 5 мешканців Франківщини

Зокрема, Вигодська громада повідомила про загибель мешканця села Ангелівка Івана Шершіня, якому в липні цього року виповнилось 26 років.

За Україну загинув військовий Іван Шершінь

Юний хлопчина боронив рідну державу ще в ході АТО на сході України, але проклятий ворог забрав його життя зараз. Герої не вмирають. Вони живуть у наших серцях і спогадах. Доземний уклін Івану, – пишуть у громаді.

У Калуській громаді повідомили, що у бою з російськими окупантами своє життя за Україну віддав калушанин, старший солдат Петро Урсулович.

Загинув військовий Петро Урсулович

Командир 2 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу був на війні з 24 лютого. А 30 жовтня, поблизу одного з населених пунктів Луганської області, боєць загинув у бою за нашу Батьківщину. Йому було 43 роки.

У Рогатинській громаді повідомляють про загибель Андрія Відоцького з села Кліщівна. Він 24 лютого 1976 року в селі Кривня. Після початку повномасштабної війни, 11 березня, його призвали на військову службу. Там він виконував обов’язки стрільця-санітара гірсько-штурмової роти.

Загинув військовий Андрій Відоцький

Андрій Відоцький загинув під час танкового обстрілу поблизу населеного пункту Яковлівка Донецької області 29 жовтня 2022 року. Без нього залишились старенька мати, дружина, донька Ірина та двоє братів.

Також на війні загинув військовий Віктор Жежеров. Сумну звістку повідомили у Рожнівській громаді, звідки боєць був родом.

Загинув військовий Віктор Жежеров

Як пише Суспільне, Віктор Жежеров служив у 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді. Він загинув на Бахмутському напрямку. Йому було 45 років. У бійця залишилася дружина.

Також 29 жовтня у селі Яковлівка, Краматорського району, Донецької області, в результаті танкового обстрілу загинув Дмитро Керницький. Про загибель повідомив голова Городенківської громади Богдан Кобилянський.

Загинув військовий Дмитро Керницький

Молодший сержант Дмитро Керницький народився у селі Кунисівці Чернелицької громади, а мешкав у Городенці. Бійцю було 34 роки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.