Війна

Стало відомо про загибель на війні ще сімох бійців з Прикарпаття

Google+PinterestLinkedInTumblr

Стало відомо про загибель семи бійців з Прикарпаття. Воїни віддали своє життя у війні проти російських окупантів.

Зокрема, 2 жовтня загинув уродженець села Княжолуки на Долинщині Володимир Шумський. Про це повідомляє міський голова долини Іван Дирів, пише Репортер.

Володимир Шумський служив навідником танкового взводу. Йому було 35 років. Він загинув під час штурмових дій поблизу населених пунктів Любимівка, Петрівка, Хрещенівка Херсонської області.

Також у бою з окупантом загинув мешканець Болехова Василь Цибик. Йому було 44 роки, повідомляють у Болехівській міській раді. Його призвали 10 липня разом з братом-близнюком Миколою.

Загинув воїн від пострілу з ворожого танка  в районі населеного пункту Спірне Донецької області 3 жовтня.

Про загибель двох калушан повідомив міський голова Калуша Андрій Найда. Обидва загинули 2 жовтня.

Зокрема, поблизу Ізюмського Харківської віддав життя командир протитанкового відділення роти вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону 35-річний Юрій Ковальчук. А під час стрілецького бою в районі Спірного Донецької області загинув бойовий медик 47-річний Ігор Піх.

Також на війні загинув коломиянин Сергій Гашинський, який служив у 10-ій гірсько-штурмовій бригаді.

Сергій Гашинський

Він боронив українські землі у Донецькій області, але 3 жовтня життя Сергія обірвалося через ворожий обстріл, пише міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

У Рогатинській громаді повідомляють про загибель Віктора Осяцького з Підмихайля. Його призвали на службу 17 березня. Він загинув, виконуючи завдання з охорони важливих об’єктів інфраструктури 3 жовтня 2022 року.

Без найріднішої людини залишились вагітна дружина, дочка Алінка, батьки та сестра, – повідомляють у громаді.

Зустріч траурного кортежу з тілом загиблого відбудеться у Рогатині завтра, 5 жовтня,  о 9:00 год. Чин похорону проходитиме у рідному селі Підмихайлівці.

Також 2 жовтня, під час виконання військового обов’язку, загинув уродженець Городенківщини Микола Візинський. Його життя обірвалося біля Миколаївки на Донеччині. 40-річний боєць народився у селі Ясенів-Пільний, але мешкав у Львові.

Микола Візинський
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.