Війна

Ще троє прикарпатців загинули у війні за Україну

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Стало відомо про ще двох воїнів, які загинули, захищаючи Україну.

Зокрема, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив про загибель Юрія Сворака. Бійця поховали на кладовищі у Підпечерах, пише Репортер.

Ще двоє прикарпатців загинули у війні за Україну

Також на Донеччині загинув Старого Лисця Тисменицького району Михайло Сікора. Про це повідомляє Лисецька селищна рада.

Життя 30-річного старшого солдата 3 гірсько-штурмової роти однієї із військових частин обірвалося 28 листопада поблизу села Білогорівка Бахмутського району Донецької області. Там у стрілецькому бою стілець-снайпер отримав смертельне поранення.

Громада втратила справжнього Захисника, котрий став на захист нашої батьківщини від самого початку війни. Михайло призваний на службу по мобілізації наступного дня після повномасштабного вторгнення 25 лютого. Війна не стала на заваді для сімейного щастя 30-річного військовослужбовця, котрий, перебуваючи у короткотерміновій відпустці, 6 жовтня став на рушничок щастя разом зі своєю нареченою Іванною. Проте ворожа куля зупинила мрії, плани та задуми нашого Героя щодо сімейного затишку, – пишуть у громаді загиблого.

Також загинув мешканець Бурштина Андрій Бойчук. Після нього залишились жінка, діти, онуки та батьки, повідомили у Бурштинський міській раді.

Про зустріч загиблого бійця повідомлять додатково. Парас пройде 3 грудня о 18:00 у Бурштині, вул. Над Рудкою, 24.

Похорон пройде 4 грудня за тією ж адресою. Про час повідомлять додатково.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.