Війна

SaveUkraineNow запрошує долучитися до акції “Один день на місяць працюю для ЗСУ”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вони не зупиняються ні на день, ні на хвилину, аби щосили підтримувати воїнів. За рік роботи координаційний центр #SaveUkraineNow залучив для допомоги військовим на понад 2.2 млн доларів. Усі зібрані кошти спрямовують виключно на забезпечення прикарпатських підрозділів на передовій. 80% надходжень фонду становлять саме перерахунки з одноденного заробітку, пише Репортер з посиланням на Канал 402.

Save Ukraine Now

Пріоритети, каже представник центру Тарас Герула, змінюються залежно від запитів військових. Серед незмінних – засоби зв’язку, живлення, автозапчастини, комп’ютерна техніка, амуніція та медичне забезпечення.

Треба зробити ще дуже багато. Бо, зрозуміло, що війна не закінчується. Потрібно нарощувати наші можливості, нарощувати допомогу і робити її більш кваліфікованою, чіткою, швидшою. Над цим зараз працюємо і продовжуємо роботу, – говорить Тарас Герула.

Волонтери розширили ініціативу перерахунку одноденного заробітку і запустили акцію “Один день на місяць працюю для ЗСУ”. До неї можуть долучитися не лише колективи компаній та підприємств, а й кожна людина індивідуально. На сайті центру можна самостійно визначити суму внеску та оформити підписку.

Усі зібрані кошти спрямовані виключно на закупівлю забезпечення для військових з прикарпатських підрозділів на передовій. Усі закупівлі центр публікує на сторінці у Facebook. Щомісячний звіт доступний на сайті центру.

80% надходжень фонду становлять саме одноденні перерахунки. Усі ці кошти, каже координаторка Ярина Мельник, дозволяють закривати гарячі запити і бронювати дефіцитні товари.

Є специфічні запити, як от міноступи для розмінування, які ми були б раді купувати більше, але їх вже не виробляють і не можемо їх знайти. Також був запит на величезну партію взуття великих розмірів 48, 49, 50, – каже Ярина Мельник.

Волонтери сподіваються, що ініціатива стане популярною серед прикарпатців. Переконані, об’єднавши зусилля можна зробити багато корисних справ, що наближають Україну до перемоги.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.