Стало відомо про загибель на війні ще трьох захисників – Олексія Якоцуби з Коломиї, Романа Хопти з Надвірнянщини та Миколи Чоповського з Ямницької громоди.
Про це повідомляють органи місцевої влади, пише Репортер.
Олексій Якоцуба
Військовий загинув 1 листопада, повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
Олексій Якобуца — родом із Коломиї. Він був начальником відділення інспекторів прикордонної служби 7 прикордонного загону.
Від імені громади висловлюю співчуття рідним та близьким бійця. Дякуємо воїну за захист. Хай спочиває з Богом, — написав Станіславський.
Микола Чоповський
У суботу, 2 листопада, громада села Нова Гута провела до місця останнього спочинку військового Миколу Чоповського, повідомляють на сайті Ямницької громади.
30 жовтня серце нашого земляка зупинилося від поранень, несумісних з життям, отриманих внаслідок ворожого мінометного обстрілу в Бахмутському районі Донецької області, – йдеться у повідомленні.
Народився Микола Ярославович Чоповський 26 листопада 1986 року в селі Нова Гута у багатодітній сім’ї. Був наймолодшим сином у батьків. Навчався у Майданській восьмирічній школі, яку закінчив у 2004 році. У 17-річному віці залишився без батька, а пізніше, з настанням повноліття, став круглим сиротою. Протягом життя Микола працював на різних роботах: на будівництві, у лісництві, їздив на заробітки до Польщі.
Коли російський ворог прийшов на українську землю неоголошеною війною, Микола Чоповський у 2016 р. став на захист Батьківщини в зоні АТО (ООС). А в квітні 2024 року знову взяв до рук зброю, щоби захистити країну від агресора. Старший солдат Микола Чоповський служив на передовій навідником гірсько-штурмового відділення у стрілецькій роті однієї з військових частин.
Роман Хопта
21-річний військовий загинув 10 жовтня між селами Олександрія та Зелений Шлях Курської області. Про загибель земляка повідомив голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович.
Роман Хопта проживав у селі Лоєва. Він здобув освіту в академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.
Роман Хопта — офіцер Збройних сил України, лейтенант. Він став командиром взводу вже у 19 років за істинні чесноти справжнього офіцера, справжнього чоловіка української землі: силу духу, волю, міць, відвагу, відданість своїй рідній землі й народу, — йдеться у дописі.
3 початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Роман Хопта захищав Київ, воював в інших “гарячих” точках.
Він завжди був переконаний, що Україна повинна бути вільною та незалежною державою, і робив усе для того, аби так і було. Люблячий і турботливий син, опора та підтримка рідних. Щирий, добрий, а головне — завжди справедливий. Таким був Роман Хопта, — пише Андрійович.
Comments are closed.