Війна

Прикарпаття втратило ще трьох своїх захисників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківщина знову втрачає захисників України. Підтвердили загибель Тараса Григорука зі Старуні, який вважався зниклим безвісти. У лікарні від важкої хвороби помер Віталій Ріпко із села Будилів Коломийського району. Галицька громада завтра прощається з бійцем 10 бригади «Едельвейс» Андрієм Бойчуком.

Прикарпаття втратило ще трьох своїх захисників
Тарас Григорук

Шановні друзі! 10 листопада було отримано звістку про те, що під час боїв зник безвісти наш боєць із села Старуня Тарас Григорук, – написав голова Богородчанської громади Ростислав Заремба. – Відтоді рідні та друзі не втрачали надії. Однак тепер, на жаль, отримано офіційну інформацію з військової частини, що молодший лейтенант Тарас Григорук, будучи до кінця вірним присязі, загинув, виконуючи бойове завдання, у бою з ворогом біля Купʼянська Харківської області.

Тарасу Григоруку було лише 28 років. Інформацію щодо зустрічі та чину похорону голова громади обіцяє повідомити додатково.

Прикарпаття втратило на війні ще трьох своїх захисників
Віталій Ріпко

24 листопада у лікарні на Дніпропетровщині від підступної хвороби помер захисник України, уродженець села Будилів Ріпко Віталій Іванович, – повідомили у Снятинській міськраді.

Віталій Ріпко народився у 1985 році, до війни проживав у Горішньошаровецькій територіальній громаді, що на Буковині.

Міський голова Снятина, виконавчий комітет, депутатський корпус та працівники адмінапарату Снятинської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу смерті захисника України Віталія Ріпка.

Прикарпаття втратило на війні трьох захисників
Андрій Бойчук

З глибоким сумом висловлюємо щирі співчуття батькам та рідним Бойчука Андрія Івановича, – пишуть у Галицькій громаді. – Андрій був призваний на військову службу та відвойовував мир і спокій для нашої країни. Вічна та світла пам’ять воїну!

Андрій Бойчук народився 9 грудня 1983 року, жив у Галичі. Похорон воїна відбудеться 30 листопада, прощатимуться з загиблим у Народному домі Галича о 13.00.

29 та 30 листопада у Галицькій територіальній громаді оголосили днями жалоби.

Читайте: Доброволець Алвіс Лукша: «Україна – це єдина країна в Європі, котра може дати бій росії»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.