Війна

Прикарпаття потребує заводу утилізації відходів м’ясовиробництва – Держпродспоживслужба

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За 2019 рік у процесі м’ясовиробництва в області утворилося майже 24 тис тонн відходів тваринного походження.

Про це повідомили у п‘ятницю, 14 лютого, в Головному управлінні Держпродспоживслужби Івано-Франківської області, пише Репортер.

5,6 тонн відходів м’яса утилізували на території інших областей і 5,5 тонн на утилізаційних установах, які встановлюють на самих на виробництвах. Також 12,5 тонн відправили на біотермічне знезараження.

«Є велика потреба у будівництві такого заводу, – каже Роман Гурський начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківсткій області. – М‘ясо-кісткова мука користується попитом на світовому ринку. Найближчий до нас завод аж у Хмельницькому, який практично не працює, а наші великі підприємства, наприклад птахофабрики, утилізовують свої відходи аж в селищі міського типу Літині, Вінницької області».

Єдине, що потрібно для побудови такого заводу – дозвіл громади на будівництво. Зараз Держпродспоживслужба шукає інвесторів для будівництва сучасного заводу. Та за словами Гурського, поки вони не можуть надати ділянку під будівництво, адже вона має бути досить великою – 4 гектари.

Авторка: Тетяна Скоропляс
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.