Війна Соціум

Прикарпатців кличуть на толоки для чистки електроліній

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Період чистки траси триває з жовтня по квітень, тому саме зараз сприятливий період для обрізки дерев. Чистка траси завжди була одним із важливих планових завдань енергетиків, оскільки від вчасної та належним чином проведеної обрізки дерев залежить надійне енергопостачання.

Адже у 70% випадків причиною аварійних вимкнень, зокрема під час негоди, є обриви проводів через падіння на них гілок. Тож у Прикарпаттяобленерго закликають організовувати місцеві толоки для чистки траси, передає Репортер.

Особливо важливим та пріоритетним завданням чистки траси є у період воєнних дій, коли безперебійна подача електроенергії є вкрай потрібна і в тилу і на фронті, тому зараз енергетики всі свої сили та ресурси зосереджують на цьому завданні.

”Ми маємо зробити все, щоб унеможливити та звести до мінімуму аварійні вимкнення через падіння гілок на проводи, адже має працювати Інтернет, зв’язок, освітлюватися блок-пости, приміщення, де тимчасово оселилися переселенці. Ми переживаємо, що може виникнути ситуація, коли одночасно нашим мережам завдасть шкоди негода і ворог, у такій ситуації оперативно відновити електропостачання буде складно. Тому зараз, коли ситуація в мережах спокійна, ми негайно приступаємо до процесу чистки траси”, – розповідає технічний директор Олег Сеник.

Масову чистку траси у мережах області енергетики планують розпочати з 21 березня.

Для організації безпечного ведення робіт у цей період будуть проводитися планові вимкнення електроенергії. Про це будуть повідомлені місцеві органи влади, представники місцевої тероборони, жителі населених пунктів, де плануються дані роботи. В індивідуальному порядку буде узгоджуватися час і день для проведення планових робіт. Про проведення планових вимкнень будуть повідомлятися й освітяни, які зможуть скорегувати проведення дистанційного навчання.

На інформування відведено цей тиждень, оскільки вже з наступного понеділка енергетики приступлять до виконання робіт з чистки траси. Переконатися, що тимчасове припинення електропостачання це проведення планових робіт можна на офіційному сайті компанії www.oe.if.ua на стартовій сторінці у розділі «Вимкнення» або в кол-центрі – 0 800 50 40 20.

Також про вимкнення оперативно можна дізнатися у VIBER-боті за посиланням.

Енергетики просять з розумінням ставитися до тимчасового припинення енергопостачання, не перешкоджати бригадам виконувати роботи, а також закликають жителів сіл, сільських старост активно долучатися до чистки траси, організовувати на місцях так звані толоки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.