Війна

Попри червону зону у Франківську усе залишиться без змін, – Марцінків

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківську червона зона карантину не матиме значних обмежень. Садочки, транспорт та заклади торгівлі зможуть працювати у звичному режимі.

Так 15 жовтня згідно з рішенням держкомісії з ТЕБ і НС Івано-Франківськ потрапив у червону зону карантинних обмежень. Вони мають вступити у дію уже з 19 жовтня. Проте, ранком 16 жовтня міський голова Руслан Марцінків повідомив, що Кабмін та держкомісія з НС дозволили працювати садочкам, закладам торгівлі та транспорту у звичному режимі. Про це він розповів під час відеотрансляції у Facebook, пише Репортер. У Франківську

«Ми дійсно потрапили у червону зону, але Кабмін та комісія з надзвичайних ситуацій врахували пропозиції міських голів. Тож вони дозволили роботу дошкільних закладів освіти, та громадського транспорту, який буде працювати у звичному режимі – уже немає вимоги спецперевезень. Крім того, усі торгові центри можуть працювати, як і працбвали. Тож обмежень для роботи бізнесу немає», – сказав Марцінків.

Також міський голова додав, що чекає на пропозиції шкіл і батьків щодо навчання франківських школярів. Мова йде про те, чи буде воно звичним або дистанційним.

Зазначимо, що таке рішення Кабмін дійсно прийняв. Ознайомитися з ним можна за посиланням.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.