Війна

Підтвердили загибель прикарпатців Степана Медведюка та Василя Бойчука, які вважалися зниклими безвісти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківщини далі несе важкі втрати. Підтвердили загибель сапера Степана Медведюка, мешканця села П’ядики, а також десантника Василя Бойчука з Ільців. Обидва захисники вважалися зниклими безвісти.

Підтвердили загибель прикарпатця Степана Медведюка
Степан Медведюк

Знову у П’ядицьку громаду прийшла сумна звістка, – йдеться у повідомленні на сторінці громади. – 23.10.2022 року, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, загинув військовослужбовець ЗСУ, старший сапер інженерно-саперного взводу, матрос Медведюк Степан Дмитрович.

Степан Медведюк народився 26 грудня 1975 року, жив у селі П’ядики Коломийського району.

Захисник загинув у районі населеного пункту Водяне Донецької області під час виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини, – пишуть у громаді. – Довгий час вважався зниклим безвісти. Висловлюємо щирі співчуття рідним загиблого Захисника України!

Василь Бойчук

Василь Бойчук майже два роки вважався зниклим безвісти. Про підтвердження його загибелі повідомили у Верховинській селищній раді.

Шановна Верховинська громадо, із сумом та болем повідомляємо, про те, що в результаті численних пошуків підтвердилася загибель Героя – Бойчука Василя Ярославовича, – йдеться у повідомленні.

Василь Бойчук народився 12 січня 2001 року, жив у селі Ільці. За інформацією селищної ради служив матросом, укладальником парашутів. Загинув 17 березня 2022 року під час виконання бойового завдання у Миколаєві.

Верховинська селищна рада висловлює щирі співчуття матері Захисника – Ганні Іванівні, сестрам Ірині та Тетяні, брату Івану та всій родині. Нехай Господь Бог допоможе Вам пережити гіркий біль непоправної втрати. Молимось разом з вами. Світла пам’ять та безмежна шана нашому Захиснику Василю Бойчуку, – пишуть у селищній раді.

Вічна пам’ять загиблим Героям!

Читайте: На фронті за добу – 99 зіткнень, авіація ЗСУ завдала 17 ударів по ворогу

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.