Війна

Під час повені на Прикарпатті загинуло чотири людини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Франківщині під час стихії загинуло чотири людини. Ще до вчора йшлося про трьох – жінку з Дземброні та чоловіка і жінку, які в автомобілі потонули у річці Білий Черемош. Четверта людина, життя якої забрала стихія, – чоловік із селища Ворохта Яремчанської міської ради.

Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Цю інформацію кореспондентам Суспільного підтвердив селищний голова Микола Йосипчук. За його словами, чоловік загинув на початку паводку – 21 червня.

«Через довготривалі дощі вода підтопила підвальне приміщення його домогосподарства. Він зайшов у приміщення, в котельню, і його вразило струмом, – розповідає Микола Йосипчук. – Ми підготували всі документи, склали відповідні акти, є висновки поліції, протокол виїзду пожежної частини, бо спочатку там було задимлення і на місці працювали пожежники. Фактично вони виявили чоловіка без свідомості, який лежав у воді. Ми, як селищна рада, подали документи до яремчанської комісії, інформацію внесли у реєстри. Ці реєстри сформують і подають на область. Ми вжили заходів і подаємо цього чоловіка як жертву стихії».

Начальник департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський сказав, що йому відомо про цей випадок. Зараз в департаменті чекають на висновки районних комісій, щоб виплачувати людям компенсації.

«Поки що в нас рішень комісій немає. Вони ще формують документи і передадуть нам. Ще немає документів по жодній жертві, але, думаю, що сьогодні-завтра будуть. Комісії сформують склад сім’ї загиблих, складуть протоколи. Ми стараємося якомога швидше працювати, щоб люди швидше отримували матеріальну допомогу. Ми готові виплачувати», – зазначив Володимир Корженьовський.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.