Війна Люди Соціум

Петро Порошенко відвідав затоплені селища на Прикарпатті – передав мотопомпи і генератори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Також фонд Порошенка оплатив роботу важкої техніки для ліквідації наслідків стихії у Делятинській ОТГ.

У суботу, 27 червня, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко відвідав села Надвірнянського району, які найбільше потерпіли від паводку 22-25 червня, інформує Репортер з посиланням на КУРС.

 

На прохання волонтерів у село Чорний Потік для ліквідації наслідків стихії передано дві мотопомпи та два потужні генератори. Ще три мотопомпи відправлено волонтерам у Галицький район. Також з Фонду Порошенка буде оплачено роботу важкої техніки, яка критично потрібна для ліквідації наслідків негоди у Чорному Потоці.

«Чому я прийняв рішення приїхати у Чорний Потік? Тому, що мені сказали, що влада вас оминула. Я приїхав сюди не щоб сварити владу. Я приїхав щоб вам допомогти. Люди просили нас про генератори, бо немає світла, ми привезли. Просили про мотопомпи, щоб відкачати воду з будинків, ми привезли. Попросили терміново знайти важку техніку, яку влада поки що не направила у село. Ми знайшли», – сказав Петро Порошенко на зустрічі з мешканцями Чорних Ослав.

Також Петро Порошенко пообіцяв родині з Чорних Ослав допомогти відновити зруйнований паводком будинок.

«Зараз коли важко ми маємо триматися разом. Сьогодні ви можете розраховувати на нашу допомогу», – сказав Петро Порошенко.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.