Війна

Оксана Савчук принесла до ВРУ вазон і закликала депутатів не голосувати за ринок землі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 6 лютого, Верховна Рада України розпочне розгляд законопроєкту про ринок землі.

Зранку президент Володимир Зеленський відвідав засідання фракції “Слуга народу”, де просив депутатів підтримати проєкт закону, пише Репортер із посиланням на КУРС.

За словами голови “Слуга народу” Давида Арахамії, у фракції достатньо голосів на підтримку законопроєкту.

Завадити голосуванню за ринок землі у Раді спробують фракції “Батьківщини” та “ОПЗЖ”, які сьогодні від ранку блокують президію та трибуну парламенту.

Проти відкриття ринку землі виступила і депутатка від Івано-Франківська Оксана Савчук.

Читайте також: Ратуша чекає грошей. Як у Франківську за 13 млн грн реставруватимуть підземелля (ФОТО)

Свободівка принесла в Раду вазон у синьо-жовтому горщику та написала пост у Facebook про “нерозривний зв’язок українців зі своєю землею”.

“Наше прагнення жити і працювати на своїй землі є абсолютно нормальним і законним. Чому зараз ми відстоюємо українську землю? Ми хочемо, щоб українці повернулися з-за кордону додому. Ми прагнемо, щоб розвивалися не лише міста, а й села. Нам важливо, щоб в Україні збільшувалася народжуваність, зростав рівень життя, розбудовувалася інфраструктура.

Як ми повернемо українців з чужини, якщо влада має намір продати їхню землю? Як ми допоможемо віддаленим районам економічно зростати, якщо позбавимо їх можливості розвивати фермерство, вести господарство, створювати свій бізнес? Земля має належати українцям, а не великим агрохолдингам, і з якими малий і середній бізнес просто не зможе конкурувати. Держава повинна думати про те, як створити умови для розвитку підприємництва, як побудувати дороги у всіх куточках України, щоб легко і комфортно можна було б дістатися в найменше село.

Ми добре розуміємо, що земля – це один з найбільших ресурсів нашої країни. Він не відновлюваний. Продаж землі – це одноразова акція, після якої вже ніхто не зможе повернути свою землю. Саме в інтересах держави створити державний банк землі. Ті власники землі, які хочуть її продати, зможуть зробити це державі”, – пише Оксана Савчук.

У повідомленні вона закликає всіх народних депутатів не підтримувати закону про ринок землі. Також Оксана Савчук спільно з Вадимом Рабиновичем (ОПЗЖ), Юлією Тимошенко та іншими блокує президію Верховної Ради. 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.