Війна

Нині створені всі умови для повернення Бахмута – Сирський

Google+PinterestLinkedInTumblr

Для Збройних сил України наразі створені всі умови для повернення Бахмута. При цьому – з меншими у десятки разів втратами, ніж поніс ворог під час його захоплення. Це заявив в інтерв’ю ВВС Україна  командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, пише DT.ua.

Нині створені всі умови для повернення Бахмута - Сирський

Розташування російських військ на даний час нагадує такий лук, який сконцентрований у Бахмуті. І вони перебувають у такому напівоточенні. Ну, цим просто не можна не скористатись… На цей час ми перейшли до активних наступальних дій з метою покращення тактичного положення і охоплення Бахмута з флангів. І таким чином створення умов для взяття його в оточення, – сказав генерал.

Він нагадав, що місто є важливим стратегічним пунктом. Адже в ньому зосереджені основні напрямки й дороги. Наприклад, шлях із Дебальцевого, дорога з Сіверська, з Горлівки, дорога з Костянтинівки й зі Слов’янська.

Читайте: Танкова швидка. Як Дядя Міша з Коломиї «лікує» техніку 10 бригади

Використовуючи розвинуту мережу доріг, російські війська можуть наступати щонайменше у трьох таких операційних напрямках. Крім того, взагалі місцевість навколо Бахмута – це зосередження різного роду панівних висот, які дозволяють контролювати велику частину місцевості навколо, на підступах до Бахмуту. Це підвищує його роль як плацдарму для подальших наступальних дій, – пояснив Олександр Сирський намагання ЗСУ втримати місто протягом тривалого часу.

При цьому генерал Сирський вважає, що захоплення Бахмута ПВК «Вагнера» було фатальним для російського угрупування.

Адже саме там вони втратили боєздатність.

Для нас це дуже важливо, тому що наші військовослужбовці відчувають, скажімо так, жагу перемоги. Вони розуміють, що вони рухаються вперед, попри те, що вони рухаються постійно з боями. Але ж ми це робимо не абияк, а дуже продумана кожна операція. Кожен день таких наступальних дій детально планується, тому ми маємо значно менші втрати в особовому складі. І досягаємо успіху в основному за рахунок застосування маневру, ударами у фланг, обходом, охопленням і виходом в тил, – розповів генерал.

За даними Міноборони України, за минулий тиждень на бахмутському напрямку було звільнено сім квадратних кілометрів. Однак російські окупаційні війська прагнуть зберегти свої позиції поблизу міста, тому регулярно стягують туди резерви.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.